Як уникнути професійного вигорання з’ясовували у Лісоводському будинку-інтернаті

Професійне вигорання приходить непомітно. Часто ми не зауважуємо симптомів, аж доки вони не стають надто очевидними. Тим паче таке вигорання стається у тих, хто працює з людьми, які потребують особливої уваги. Як от працівники Лісоводський будинок інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Тут проживають як літні місцеві жителі, так і одинокі внутрішньо переміщені особи.

Команда проєкту “Долаючи розломи” провела для колективу будинку-інтернату тренінг про “Професійне вигорання”. Одна із методик розвантаження – арттерапія, а якщо це ще й малювання кавою, то працює беззаперечно, діляться враженнями учасники тренінгу

Розвантажувальну бесіду команда проєкту провела також з мешканцями будинку-інтернату, які постійно потребують спілкування, турботи та уваги до себе.

Більше про проєкт тут: Долаючи розломи