Хто ми

Благодійна організація “Благодійний фонд “Карітас-Хмельницький УГКЦ” заснований у 2002 році (офіційна дата реєстрації 22.07.2002). Засновниками фонду є Церква Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ) м.Хмельницький та Міжнародний благодійний фонд “Карітас України”.

Слово «Caritas» означає водночас любов і милосердя, співчуття та благодійність.

Впродовж 20 років десятки тисяч нужденних отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу завдяки нашій роботі, в основному у місті Хмельницькому та окремих районах області. А з початком повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, наш фонд розширив свою географію і надає допомогу на території усієї Хмельницької області.

До втілення проєктів БО БФ “Карітас-Хмельницький УГКЦ”, на початок 2022 року було залучено близько 25 людей. Із початком активної війни та реалізації Карітасом проєктів для забезпечення потреб ВПО, додатково залучено ще майже 80 працівників, відповідно створено стільки ж робочих місць.

image
Місія БО БФ “Карітас-Хмельницький УГКЦ”
Наша місія зробити внесок у покращення якості життя дітей, молоді та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, людей похилого віку, осіб з інвалідністю; стати джерелом натхнення та життєвим центром у справі солідарності, допомоги та служіння; забезпечити соціальну підтримку потребуючого населення, а зараз – і вимушено переміщених осіб та тих, хто постраждав від війни в Україні.
image
Організація працює за напрямками
Наші напрямки: допомога дітям, молоді з особливими потребами/проблеми міграції/кризові ситуації/підтримка людей похилого віку та людей з інвалідністю/соціальний супровід людей з інвалідністю по зору І групи/перевезення людей з обмеженими можливостями/соціальні ініціативи. Діяльність фонду здійснюється на християнських засадах і цінностях, але незалежно від віросповідання, соціального становища особи, якій надається допомога, її етнічного походження, статі, віку.
~85
працівників
+20
років
~18
проєктів працює
~49
що ще?

Знайомтесь з нашою командою

Доброчинці, фундатори, керівники проєктів і просто хороші люди

Менеджерка проєкту
Менеджерка проєкту
Менеджерка проєкту
Менеджерка
Менеджерка проєкту
Менеджерка проєкту