Долаючи розломи – працюємо із психотерапевтами

«Я тебе почув/ла» і «Я тебе зрозумів/ла» це абсолютно різні твердження і сенси. У цьому переконуємося ми щоразу, коли хтось нас, чи ми когось невірно розуміємо навіть у приватних розмовах. Тим більше це відчутно в роботі з людьми у кризі.

У Хмельницькому відбувся тренінг із тренерами-психотерапевтами для команди, соціальних працівників та вимушено переміщених осіб проєкту “Долаючи розломи”.

«Ми живемо в напружений час, час інтенсивних змін поведінки людей, тому такі заходи сприяють психологічній стабілізації та соціальній згуртованості в громадах», – говорить психолог проєкту «Долаючи розломи в громадах» Ольга Дубова.

Тренінг провели тренери-психотерапевти Анжела Старовойтова і Олег Овчаренко.

Соціальні працівники, психологи та внутрішньо переміщені особи – усі вчилися чути і розуміти, отримали навики ненасильницького спілкування, ведення діалогу в конфліктних ситуаціях, навчилися комунікувати та досягати компромісу. Адже вміння працювати з іншими на результат створює атмосферу довіри, співпраці, залученості та ефективної роботи в команді.

Всі новини проєкту тут – “Долаючи розломи у громадах”