Офіційно: підписали меморандум з Кам’янець-Подільською громадою

З Кам’янець-Подільською громадою наш фонд реалізовує декілька проєктів, як в напрямку гуманітарної допомоги, так і психо-соціальної підтримки дітей та дорослих. Днями скріпили нашу співпрацю меморандумом і обговорили можливі варіанти реалізації спільних проєктів.

Як зазначив директор фонду отець Іван Данкевич, наша співпраця спрямована на задоволення соціальних потреб як людей, які переїхали в регіон, у зв’язку з війною, так і місцевого населення.

“Ми й надалі будемо спільно реалізовувати проєкти з громадою і долати виклики, які стоять перед нами у соціальній та інших сферах”, – зазначив отець Іван Данкевич.

Міський голова Михайло Посітко у свою чергу зазначив, що про важливість співпраці з Карітасом свідчать відгуки людей, яим допомога вкрай важлива.

“Від імені громади, я вдячний фонду за те, що допомагає закривати важдливі соціальні потреби, за допомогу, яку ви надаєте людям. Дякую усім, хто підтримує вашу роботу. Ми плануємо лише зміцнювати і поглиблювати нашу співпрацю”, – запевнив Михайло Посітко.

Станом на січень 2024 року один із проєктів, який ми реалізовуємо спільно з Кам’янець-Подільською міською радою, це “Невідкладна допомога засобами до існування громадам, що постраждали від війни в Україні” ELIS.