Малюємо портрет: у Старокостянтинові діти малюючи відпочивали 

Ми малювали портрет і самі були здивовані, що вміємо це робити. Так діти діляться враженнями після заняття, яке провела соціальна педагогиня проєкту «Психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб, постраждалих від війни в Україні». 

Тема заняття – Портрет і він об’єднав місцевих діток і тих, хто переїхав до Старокостянтинова через війну. Усі наввипередки пригадували що таке портрет: 

 – Портрет — це зображення людини, а також жанр образотворчого мистецтва.

– А що таке автопортрет?

 – Автопортрет — зображення художником самого себе.

Що ж необхідно для того щоб намалювати портрет правильно? 

«У першу чергу, необхідно сформувати контур людського обличчя. Для цього не потрібно сильно натискати на олівець, а легенькими лініями робимо лінії побудови контурів. Використовуючи горизонтальний варіант лінії по центру, ми ділимо портрет на дві частини. Також, нижче здійснюємо лінію паралельно першої. Відходимо від центру лінії малюємо перпендикуляр і помічаємо, де буде знаходитися закінчення носа. Вуха також слід намалювати на цьому етапі», – пояснює процес соціальна працівниця.

Дзеркало душі – очі! Використовуйте овальні лінії, які допоможуть вам отримати деталізований варіант очей в майбутньому… і так, крок за кроком, діти малюють портрет. 

Побачивши на листку готовий портрет діти щасливі та задоволені ділилися враженнями та досвідом.