Гроші за роботу та підтримка бізнесу: у “Карітас-Хмельницький УГКЦ” стартував новий проєкт ELIS

У нас гарні новини – у “Карітас-Хмельницький УГКЦ” стартує проєкт «Невідкладна допомога засобами існування громадам, що постраждали від війни в Україні» (ЕЛІС).

Це проєкт, який спрямований на те, щоб допомогти людям «встати на ноги», або ж розширити свій бізнес і створювати робочі місця.

Шість етапів, які приєднатися до проєкту:

Один із напрямків проєкту спрямований на розвиток власного бізнесу. Грантові кошти надаватимуться на підтримку діючого мікро та малого підприємництва та на започаткування власної справи «з нуля». Навчання, менторський супровід та грант на старт — все для того, щоб з фази «гуманітарна допомога» ми перейшли у фазу «допомога собі та ближнім», – пояснює менеджерка проєкту Марія Омелянчук.

Отож, якщо ви місцевий підприємець, або ж ВПО, займалися, займаєтеся, або ж плануєте зайнятися власною справою, готові навчатися і розробити бізнес план щоб отримати грантові кошти — ми готові з вами працювати!

Етап 1: Заповніть, будь ласка, попередню реєстраційну форму

https://forms.gle/cU3Ez8oummNXKyQy9

Етап 2: Конкурсна комісія опрацює всі заявки і обов’язково буде зворотній зв’язок.

Етап 3: Якщо вашу анкету відберуть, ми повідомимо наступні етапи, дати та теми навчання. Якщо ж, поки що, з якихось причин, вашу анкету не відберуть, теж повідомимо (але не засмучуйтеся, це ж лише початок проєкту :))

Етап 4: Ви проходите навчання, спільно з менторами розробляєте бізнес-план.

Етап 5: Конкурсна комісія розглядає ваші бізнес-плани, визначає суми, які надає для започаткування чи розвитку вашого бізнесу.

Етап 6: Ви працюєте, розвиваєтеся і ми разом радіємо із результатів.

Якщо у вас виникають ще запитання, телефонуйте: 097 957 44 60

Проєкт реалізовується у партнерстві: Карітас України, Карітас Швейцарії, Cordaid, Католицька служба допомоги (CRS), Карітас Австрії, Карітас Люксембург.