Успіх в роботі на землі: у Дунаївцях розвивають індивідуальне фермерство

Понад п’ять десятків людей доєдналися до навчання для учасників проєкту «Agris» благодійного фонду «Карітас Хмельницький УГКЦ» у Дунаївцях. Завершальний цикл тренінгів перед відбором анкет потреб відбувся 5 – 6 червня. «Agris» спрямований на відновлення засобів до існування та розширення малого індивідуального фермерства у сільській місцевості, а бенефіціарами ініціативи є внутрішньо переміщені особи з прифронтових регіонів, які виїхали на Хмельниччину та місцеві мешканці, представники вразливих категорій населення.

Під час навчання учасники змогли більш детально ознайомитись із основами ведення власного господарства, тонкощами вирощування продуктів харчування, утриманням свійських тварин. Важливою була інформація щодо використання сільськогосподарських інструментів та обладнання, подальшого планування власної діяльності.

Вагомим аргументом участі у проєкті для людей є покращення власного фінансового забезпечення, що сприятиме успішній інтеграції в економічне життя громади внутрішньо переміщених осіб.

Проєкт «AGRIS» реалізовується за фінансової підтримки Caritas Österreich та Neighbour in Need.