Учасники проєкту «Agris» навчаються веденню сільського господарства

Якісно вести сільське господарство навчалися у Чемеровецькій громаді. 22 та 23 травня представники благодійного фонду Карітас організували тренінг з основ зоотехнії та агрономії. Усе в рамках проєкту «Agris», метою якого є відновлення, чи розширення малого індивідуального фермерства у сільській місцевості. 

Навчання відвідали 26 учасників – це люди з прифронтових регіонів, які виїхали на Хмельниччину через війну та місцеві, що входять до когорти вразливих категорій населення.  

Проводили заняття викладачі Подільського державного університету. Учасники, які отримають гранти проєкту «Agris» зможуть підняти на новий рівень власне ведення індивідуального сільського господарства та зменшити залежність від гуманітарної допомоги.  Учасники пізнавали не лише тонкощі вирощування продуктів харчування, а й утримання свійських тварин. 

Відвідали навчання представниця донора Карітас Австрія Клара Кобелюх та асистентка національного менеджера Карітас Україна Вікторія Харченко, а після тренінгу учасники зустрілися з головою Чемеровецької селищної ради Олександром Собанем. У громаді зацікавлені у співпраці з доброчинцями благодійного фонду «Карітас Хмельницький УГКЦ», тож обговорили нагальні проблеми внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців та домовилися про подальшу спільну роботу.