Карітас став переможцем конкурсу на надання послуг з реабілітації за бюджетні кошти

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради та благодійний фонд “Карітас Хмельницький УГКЦ”, за результатами конкурсу, підписали договір про надання послуги соціальної реабілітації дітей з інтелектуальними та психічними порушеннями.

Конкурс проводиться вперше і був оголошений у березні. Комісія, яка визначала переможців конкурсу, знайомилася з роботою нашого фонду та зокрема Соціального центру для реабілітації дітей та молоді з інвалідністю.

Присутні відмітили високий професійний рівень команди спеціалістів, які працюють у центрі, забезпечення усім необхідним якісним обладнанням та переконалися у результатах роботи центру. Директор Карітасу отець Іван Данкевич зазначив, що протягом усіх років роботи фонду послуги з реабілітації для дітей з інвалідністю були для них безоплатними. Надання таких послуг за кошти міського бюджету дасть можливість і далі робити їх безоплатними для сімей. А кількість таких діток щороку, на жаль, збільшується.

За інформацією представників Управління праці та соцзахисту населення Хмельницької міської ради, лише за останній рік кількість діток з інвалідністю у Хмельницькій громаді, зросла на 15%. А діток логопАдів у громаді налічується близько 1000.

Такий досвід – послуги соціальної реабілітації дітей з інтелектуальними та психічними порушеннями – це для нас усіх вперше, ми всі вчимося. Адже державні стандарти цієї послуги прописувалися з дорослих. Пропрацюємо якийсь період, зафіксуємо всі виклики, питання і напрацювання і будемо вчитися разом“, – зазначила представниця Управління праці та соцзахисту населення Хмельницької міської ради, Людмила Марченкова.