Заслужена нагорода: Директора Карітасу нагородили Почесною відзнакою І ступеня

Хмельницька міська рада нагородила директора благодійного фонду Карітас Хмельницький УГКЦ отця Івана Данкевича Почесною відзнакою Хмельницької міської ради І ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери та благодійної діяльності міста.

«Завдяки зусиллям Івана Данкевича не тільки збережені усі існуючі робочі місця у благодійній організації, але і створені нові – це понад 105 працівників. У Хмельницькій міській територіальній громаді діє послуга «Соціальне таксі». Наразі містом курсує 5 автомобілів, закуплено ще один. Іван Данкевич веде активну громадську діяльність, входить у склад координаційної ради об’єднань громадян соціального спрямування Хмельницької міської ради та до складу робочої групи з розробки проектної пропозиції зі створення концепції та впровадження програми соціального/доступного житла для найбільш незахищених категорій внутрішньо переміщених осіб у місті Хмельницькому», – йдеться у рішенні Хмельницької міської ради.

Заслуги Івана Данкевича у розвитку соціальної сфери та благодійної діяльності відмічені численними грамотами та подяками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У грудні 2017 року він був нагороджений Почесною відзнакою Хмельницької міської ради III ступеня, а у лютому 2021 року – Почесною відзнакою Хмельницької міської ради II ступеня.

Вітаємо нашого директора Іван Данкевич із заслуженою нагородою. Пишаємося працювати у Вашій команді!