Copyright 2021 - Khmelnytskyi Caritas 2016 (c)

   Останні два роки працівники Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» разом зі своїми вихованцями багато подорожували. Нещодавно ми відчули бажання зібрати увесь досвід в одному місці та поділитись ним. Крім того, ми поцікавились в дітей, щоб вони порадили подорожуючим.

В рамках проекту «Мобільна робота з молоддю» благодійний фонд «Карітас» вже не один рік співпрацює з ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». Адже значна частина студентської молоді походить з кризових, багатодітних, неповних та малозабезпечених родин. Настав час згадати як це було..

   Літній табір офіційно закрито. Настав час звітувати. Замість власних голослівних слів про втілені ідеї та здійснення дитячих мрій ми вирішили запитати в діток – підопічних ХОБФ «Карітас» - як їм це було. 

 

  Вчора підопічні ХОБФ ?Карітас мали щастя познайомитись з одним із 7 природних чудес України – Національним природним парком Подільські товтри, відвідати гору Бакоту та побувати в знаменитому Китайгороді.

 

Хто такі поліцейські і що таке закон? Що робити у небезпечних ситуаціях і як не потрапляти у них? Як безпечно дістатися до школи на велосипеді? Як захистити себе на вулиці та в Інтернеті? Коли, до кого і як звертатися по допомогу? Про це та багато інших важливих речей сьогодні говорили з підопічними ХОБФ Карітас патрульні поліцейські.

 

   Знайомство з тваринним світом завжди захоплює. Наше відбулось вчора в Рівненському зоопарку. Уся дружна компанія підопічних ХОБФ «Карітас» отримала величезний заряд позитивної енергії від спілкування з чотирилапими, пернатими, пухнастими й гладенькими, хижими й лагідними.