• Карітас

  • Благодійна акція "Шкільний портфелик"

  • Соціальне таксі

  • Школа розвитку

  • Волонтери ХОБФ "Картіас"

Copyright 2021 - Khmelnytskyi Caritas 2016 (c)

   Літній табір офіційно закрито. Настав час звітувати. Замість власних голослівних слів про втілені ідеї та здійснення дитячих мрій ми вирішили запитати в діток – підопічних ХОБФ «Карітас» - як їм це було. 

 

     Ось що ми почули. Цитуємо:

   «Літній табір мені дуже сильно сподобався, було дуже весело. Саме більше мені сподобалась поїздка у Рівне в зоопарк. Все просто чудово!»

  «Цих три тижні мого життя з «Карітасом» були одні з кращих днів мого літа. Я познайомилась з новими відкритими, дружніми та життєрадісними дітьми. Викладачі також дуже щирі та добрі. Табір «Карітас» - супер!»

   «Велике дякую за подорожі, організовані вами. Під час подорожей я отримав велику кількість гарних вражень.»

   «Мені сподобалось усе що було. Я їздила в Зарваницю, у зоопарк  і Бакоту. Ходила в Альпін-парк, мовну школу. Смачно їла, грала в ігри. Одним словом, все було круто.»

   «Я бажаю табору, щоб колектив збільшувався. Ми тут робимо печиво всім колективом, ми їздили в зоопарк. Це було дуже круто, особливо коли ми зголодніли, нас накормили.»  

    Чесно кажучи, велика кількість позитивних відгуків була так очікувана. Чому саме?

   По-перше, з 12 таборевих днів 3 було проведено в дорозі. Ми їздили на огляд святинь Зарваниці, знайомились з нашими меншими братами в Рівненському зоопарку, милувались незабутніми краєвидами національного природного парку Подільські Товтри (гора Бакота). 

 

   По-друге, діти навчались та розкривали таланти. Згадати лишень урок безпеки від Патрульної Поліції, майстер-клас по японській культурі в мовній школі «OLA», спортивну естафету екологічного спрямування, урок з історії рідного краю Хмельниччини в обласному краєзнавчому музеї та кулінарний майстер-клас по випіканню пісочного печива.

   По-третє, вихованці могли вдоволь розважатись та просто спілкуватись з однолітками під час спільного перегляду кінофільму «Історія Дельфіна», походу в «Альпін-парк», пікніка в дендропарку «Поділля» чи звичайного чаювання в перервах між активностями.     

   Ми, працівники Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», дякуємо Українській Біржі Благодійності та усім доброчинцям, завдяки яким дитячий літній табір перетворився на захопливу казку. Так сумно, що він закінчився…! Але радісно, що мав місце бути!